KLUB

Szybki kontakt

Kępiński Klub Sportowy Polonia

Aleja Marcinkowskiego 13a
63-600 Kępno

Email:
poloniakepno@gmail.com 

Przekaż 1% podatku

Klub powinien być zaangażowany w życie lokalnej społeczności. Jednym z aspektów tej relacji jest stworzenie warunków i trenowanie lokalnej młodzieży tak, aby w przyszłości najbardziej ambitni i pracowici sportowcy mieli realną szansę na sukces.

Wciągniecie młodzieży do sportu uczy pracy w grupie, eksponując zarazem indywidualne cechy jak: umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność radzenia sobie ze stresem po przegraniu meczu, koleżeństwo, samodzielność spostrzegawczość czy odwagę, a także poczucie własnej wartości. A to jest element kapitału społecznego ważniejszy niż same sukcesy i umiejętności sportowe.

Wszystkie nasze osiągnięcia były możliwe dzięki wsparciu lokalnej społeczności. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, ale po raz kolejny musimy o nią prosić. Odpisanie 1% podatku dochodowego na rzecz Polonii Kępno nic Państwa nie kosztuje, a dla nas znaczy bardzo wiele. Środki te są nam niezbędne do prowadzenia szkolenia sportowego i dalszą działalność na rzecz lokalnej społeczności.

Z góry dziękujemy za wsparcie.


Przekaż Klubowi, nie urzędowi i wspieraj szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w Polonii Kępno!
Nr KRS: 0000368257