AKTUALNOŚCI

25.05.2017 Wielka piłka ręczna w Kępnie!
Vive Tauron Kielce zmierzy się z MKS Zagłębie Lubin w meczu towarzyskim w Hali Widowiskowo - Sportowej w Kępnie. Mecz, którego organizatorem jest Polonia Kępno, odbędzie się 22 sierpnia. Część dochodu z imprezy przekazana zostanie na rehabilitację Przemka Słupianka.

Vive jest o krok od zdobycia 6 z rzędu, a 14 ogółem tytułu Mistrza Polski i tym samym potwierdzenia swojej dominacji w kraju. Zespół, który przed rokiem nie miał sobie równych także w Europie przyjedzie do Kępna w najmocniejszym zestawieniu z Karolem Bieleckim, Sławomirem Szmalem, Michałem Jureckim czy Krzysztofem Lijewkim, których poprowadzi do boju charyzmatyczny trener Talant Dujszebajew - były już selekcjoner naszej kadry. Po przeciwnej stronie stanie wybitny reprezentant Polski Bartosz Jaszka, który przed kilkoma dniami szkoleniowcem Zagłębia Lubin, które swój tytuł Mistrza Polski świętowało 10 lat temu.

Biorąc pod uwagę, że na parkiecie pojawią się także reprezentanci czołowych europejskich krajów: Uroš Zorman, Dean Bombac (obaj Słowenia), Julen Aginagalde (Hiszpania) oraz nowi zawodnicy Marko Mamić (Chorwacja) oraz Alex Dujszebajew (Hiszpania) można śmiało powiedzieć, że będzie to wydarzenie sportowe jakiego w Kępnie jeszcze nie było.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na ten mecz. Informacje dotyczące biletów zostaną opublikowane w najbliższym czasie.
Wszystkie wróć do listy