AKTUALNOŚCI

14.01.2018 Przekaż 1% podatku KKS Polonia
Zapraszamy Państwa do przekazania w rozliczeniu rocznym 1 % swojego podatku na organizację pożytku publicznego. Zachęcamy, aby w rubryce tej wpisali Państwo Kępiński Klub Sportowy Polonia i wsparli charytatywne inicjatywy Stowarzyszenia. Numer KRS: 0000368257.

Klub powinien być zaangażowany w życie lokalnej społeczności. Jednym z aspektów tej relacji jest stworzenie warunków i trenowanie lokalnej młodzieży tak, aby w przyszłości najbardziej ambitni i pracowici sportowcy mieli realną szansę na sukces.

Wciągniecie młodzieży do sportu uczy pracy w grupie, eksponując zarazem indywidualne cechy jak: umiejętność podejmowania decyzji, umiejętność radzenia sobie ze stresem po przegraniu meczu, koleżeństwo, samodzielność spostrzegawczość czy odwagę, a także poczucie własnej wartości. A to jest element kapitału społecznego ważniejszy niż same sukcesy i umiejętności sportowe.

Wszystkie nasze osiągnięcia były możliwe dzięki wsparciu lokalnej społeczności. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc, ale po raz kolejny musimy o nią prosić. Odpisanie 1% podatku dochodowego na rzecz Polonii Kępno nic Państwa nie kosztuje, a dla nas znaczy bardzo wiele. Środki te są nam niezbędne do prowadzenia szkolenia sportowego i dalszą działalność na rzecz lokalnej społeczności.

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Przekaż Klubowi, nie urzędowi i wspieraj szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w Polonii Kępno!
Nr KRS: 0000368257
Wszystkie wróć do listy