AKTUALNOŚCI

30.09.2015 Podsumowanie Turnieju
ROCZNIK 2004
Grupa C 2004
1. KKS Polonia Kępno
2. KPR Jelenia Góra
3. SPR Sośnice Gliwice
4. UKS Varsovia Warszawa
5. KS Ruda Śląska ? Bielszowice
Mecze 2*12 min.
Rozgrywki grupowe:
1. KKS Polonia Kępno ? KPR Jelenia Góra ? 1:5
2. SPR Sośnice Gliwice ? UKS Varsovia Warszawa ? 6:13
3. KKS Polonia Kępno ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? 9:18
4. KPR Jelenia Góra ? SPR Sośnice Gliwice ? 1:12
5. KKS Polonia Kępno ? Sośnice Gliwice ? 3:13
6. UKS Varsovia Warszawa ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? 13:8
7. KPR Jelenia Góra ? UKS Varsovia Warszawa ? 2:7
8. SPR Sośnice Gliwice ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? 6:6
9. KKS Polonia Kępno ? UKS Varsowia Warszawa ? 6:15
10. KPR Jelenia Góra ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? 3:5
Faza finałowa:
Mecze o 3 miejsce:
C3 KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? C4 KPR Jelenia Góra ? 11:3
C4 KPR Jelenia Góra ? C5 KKS Polonia Kępno ? 6:5
C5 KKS Polonia Kępno ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? 7:15
Mecz o 1 miejsce:
C1 UKS Varsovia Warszawa ? C2 SPR Sośnice Gliwice ? 13:2
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Varsovia Warszawa
2. SPR Sośnice Gliwice
3. KS Ruda Śląska ? Bielszowice
4. KPR Jelenia Góra
5. KKS Polonia Kępno



Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz:
Kamila Tragarz ? KPR Jelenia Góra
Najlepszy strzelec:
Iga Dworniczuk ? UKS Varsovia Warszawa ? 26 bramek
Najlepszy zawodnik:
Aleksandra Gregorczyk ? SPR Sośnice Gliwice

ROCZNIK 2003

Grupa A 2003
1. KKS Polonia Kępno I
2. MOSM S. 18 Tychy
3. LZS Tor Dobrzeń Wielki
4. KS Ruda Śląska ? Bielszowice
Grupa B 2003
1. KKS Polonia Kępno II
2. KPR Jelenia Góra
3. MOSM Sp 35 Tychy
4. MKS Real Astromal Leszno
Mecze: 2*14 min.
Grupa A
1. KKS Polonia Kępno I ? LZS Tor Dobrzeń Wielki ? 9:3
2. MOSM Sp 18 Tychy ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? 7:17
3. LZS Tor Dobrzeń Wielki ? MOSM Sp 18 Tychy ? 8:18
4. KKS Polonia Kępno I ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? 4:20
5. KKS Polonia Kępno I ? MOSM Sp 18 Tychy ? 6:12
6. LZS Tor Dobrzeń Wielki ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? 1:19

Grupa B
1. KKS Polonia Kępno II ? MKS Leszno ? 27:1
2. KPR Jelenia Góra ? MOSM Sp 35 Tychy ? 6:16
3. MKS Leszno ? KPR Jelenia Góra ? 6:15
4. KKS Polonia Kępno II ? MOSM Sp 35 Tychy ? 17:10
5. MKS Leszno ? MOSM Sp 35 Tychy ? 9:18
6. KKS Polonia Kępno II ? KPR Jelenia Góra ? 11:3
Faza Pucharowa - półfinały
1. A3 Polonia Kępno I ? B4 MKS Leszno ? 16:3
2. A4 LZS Tor Dobrzeń Wielki ? B3 KPR Jelenia Góra ? 4:12
3. A 1 KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? B2 MOSM Sp 35 Tychy : 13:7
4. B1 KKS Polonia Kępno II ? MOSM Sp 18 Tychy ? 18:4



Faza finałowa
Mecz o 7 miejsce:
MKS Leszno ? LZS Tor Dobrzeń Wielki ? 6:12
Mecz o 5 miejsce:
KKS Polonia Kępno I ? KPR Jelenia Góra ? 11:8
Mecz o 3 miejsce:
MOSM Sp 35 Tychy ? MOSM Sp 18 Tychy ? 17:11
Mecz o 1 miejsce:
KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? KKS Polonia Kępno II ? 17:7
Klasyfikacja końcowa:
1. KS Ruda Śląska ? Bielszowice
2. KKS Polonia Kępno II
3. MOSM Sp 35 Tychy
4. MOSM Sp 18 Tychy
5. KKS Polonia Kępno I
6. KPR Jelenia Góra
7. LZS Tor Dobrzeń Wielki
8. MKS Real Astromal Leszno
Nagrody Indywidualne:
Najlepsza bramkarz:
Oliwia Suliga ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice
Najlepszy strzelec:
Karolina Wysoczańska ? KS Ruda Śląska ? Bielszowice ? 43 bramki
Najlepszy zawodnik:
Martyna Orzechowska ? KKS Polonia Kępno 
Wszystkie wróć do listy