AKTUALNOŚCI

25.11.2018 Lider zbyt mocny
Piłkarki ręczne Polonii Kępno przegrały mecz 6. kolejki II ligi z Liderem Świebodzin 21:33. Już do przerwy miejscowe wypracowały sobie ośmiobramkową przewagę, którą później kontrolowały.

Spotkanie rozpoczęło się w sobotę o 20:20, a nasze szczypiornistki chyba jeszcze kilka minut później, bo gospodynie na początku wypracowały kilkubramkową różnicę. Po kwadransie gry było już 10:4 i kępnianki nawet przez moment reszty spotkania nie zbliżyły się do remisu. Ostatecznie przegrały różnicą 12 bramek. Najwięcej dla Polonii zdobyła ich Julia Kukuła i Martyna Orzechowska po 6. Punktowały także inne dziewczęta: Angelika Walczak (3), Paulina Skowrońska (3), Wiktora Feja (2), Weronika Kukotko (1).

Drużyna Polonii ma na koncie dwa zwycięstwa i trzy porażki, a także jedno spotkanie zaległe do rozegrania i jasno określone cele na ten sezon - ogrywanie się młodych dziewcząt w rozgrywkach seniorskich. W czwartek w Hali Widowiskowo-Sportowej pojedynek z KPR Kobierzyce II. Łatwo nie będzie, bo lider rozgrywek. Początek starcia o 18:00. 
Pierwsza drużyna wróć do listy